Tez halı yıkama hizmetleri olarak dürüst hizmet anlayışı ile en kısa zamanda en kaliteli hizmeti vermek için kurulduk.

2014 Yılında açılmış olan Tez halı yıkama  firmamız  bilgi  birikimi ve tecrübe ile her geçengün müşteri potansiyelini artırarak hizmetlerine devam etmektedir.

Firmamız teknolojiye vermiş olduğu önemle sektörde en son teknolojik gelişmeyi takip edip gerekli olan makineleri kullanmaktadır. 

Ayrıca kullanmış olduğumuz bitkisel şampuanlar sayesinde sağlığınıza önem vermektedir.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte dokuma tezgahlarıda bundan payını alarak hızla gelişmektedir. Bu gelişme sayesinde hemen hemen her gün yeni halı modelleri tasarlanıp piyasaya sürülmektedir. Bununla aynı orantılı olarak yıkama şekilleri ve deterjanlarda değişmektedir. Günümüz piyasasındaki halıları tektip deterjanla yıkamak halılara zarar vermektedir.

Biz Tez Halı Yıkama olarak her halı çeşitine halının özelliğine göre ayrı şampuan kullanmaktayız. 
Ayrıca sadece ayrı deterjan değil kullanılan ekipmanlarda ayrı olmak zorundadır. örneğin bir antika halıya sert makine fırçası ile temizlenmeye kalkılırsa telafisi mümkün olmayan hatalara neden olabilir. Veya bir makine halısını yumuşak bir fırça ile temizlemeye kalkıldığında sadece yüzesel bir temizlik olacaktır. Halının aralarına fırça işlemediğinden hijyen sağlanmamış olacaktır.

Bize Ulaşın: Tel: 0282 653 64 81